

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Frequency Tolerance | 20 ppm |
| Frequency | 3.579545 MHz |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Operating Mode | Fundamental |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Bulk |
| Drive Level | 500 µW |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
Stock: 4317
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08650
Ext.Price$0.08650
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08650 | $0.08650 |
| 10 | $0.07684 | $0.76840 |
| 50 | $0.06826 | $3.41300 |
| 100 | $0.06195 | $6.19500 |
| 500 | $0.05623 | $28.11500 |
| 1000 | $0.05104 | $51.04000 |
| 3000 | $0.04632 | $138.96000 |
| 5000 | $0.04204 | $210.20000 |
